Teknoloji Ekonomisi 24 TEMMUZ 2012 / 11:11

Microsoft Office Star Ödülü İndeks Bilgisayar'ın oldu

En çok satan, en yaygın satan ve büyüme oranı gibi rakamların gözetildiği Microsoft Office Star Ödülü’nün sahibi İndeks Bilgisayar oldu. 

Geçtiğimiz beş aya yayılan Office 2010 FPP/PCK ürünleri satışında rakiplerine üstün gelen şirket ödülün sahibi oldu. Yarışmada, her ay en çok satan, en yaygın satan, büyüme oranları gibi birkaç kriterin değerlendirilmesine göre Microsoft Office Star distribütörleri arasında el değiştirirken, toplamda ağırlıklı olarak yaygınlık kriterine göre, bu beş aylık dönem sonunda İndeks kazandı.

Konuyla ilgili konuşan İndeks Bilgisayar Genel Müdürü Atilla Kayalıoğlu, satış ekiplerinin bu projede en başından beri mümkün olan en yüksek başarı oranını yakalamak için çok çalıştığını söyledi. Sonunda bu ödülü kazanmanın bütün çalışanlarında büyük motivasyon yarattığını ifade eden Kayalıoğlu, tüm çalışma arkadaşlarının bu ödülde payı olduğunu belirtti.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun