Teknoloji Ekonomisi 12 ARALIK 2012 / 12:17

LG L serisi 10 milyon satış rakamına ulaştı

LG L serisi 10 milyon satış rakamına ulaştı

LG, özel tasarımlarıyla dikkat çeken L Serisi cep telefonlarının dünya çapında 10 milyon satış rakamını aştığını ulaştığını duyurdu. Dünya çapında 50 farklı ülkede satılan LG L Serisi Optimus L3 (3.2 inç ekran) Optimus L5 (4.0 inç ekran) ve Optimus 7 (4.3 inç ekran) ilk olarak Barselona’da gerçekleştirilen Mobile World Congress’te tanıtılmış, ardından Optimus L9 (4.7 inç) tüketicinin beğenisine sunulmuştu.

L Style akıllı telefonlar çağdaş kare stili, ince görünüm, metalik aksesuar gibi estetik bileşenlerden oluşuyor. L Style ayrıca parmak ucuyla kolay not tutma olanağı sunan QuickMemo ve 64 farklı dilde çeviri yapabilen QTranslator gibi inovatif özelliklerle geliyor.

LG Mobil İletişim Bölümü Başkanı ve CEO’su Dr. Jong-seok Park, L Serisi telefonların 10 milyon satış rakamını aşmasına yönelik olarak şunları söyledi:
“LG’nin yaşadığı bu kilometre taşı gelişme, akıllı telefonlarda çağdaş tasarım, büyük ekran ve geliştirilmiş UX özelliklerin bir araya gelişinin iyi bir göstergesi. LG Electronics olarak stratejimiz rakiplerimizin aksine kullanıcıların bireysel gereksinim ve yaşam tarzına göre mobil ürünler geliştirmek yönünde”
ETİKETLER : LG lg l serisi
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun