Teknoloji Ekonomisi 13 MART 2012 / 21:43

Jamie Oliver Londra 2012 elçilerinden biri oldu

Samsung Electronics, 2012 Londra Olimpiyat Oyunları'nda marka elçisi olarak Jamie Oliver ile anlaştıklarını duyurdu. 1988 Seul Olimpiyat Oyunları'ndan bu yana oyunlara destek veren Samsung, son 15 yılda dünyanın dört bir yanındaki insanlara daha güzel yemek pişirmek ve yemek için ilham veren Jamie Oliver ile özel bir anlaşmaya imza attı.

Anlaşma hakkında konuşan Jamie Oliver, Londra 2012'de yer alacak olmanın kendisine gurur verdiğini söyledi. Samsung'un dünyanın dört bir yanındaki gençleri spora teşvik etmek adına büyük çaba sarfettiğini ifade eden Oliver, kendisinin de bu konuda yoğun bir çalışma içine gireceğini sözlerine ekledi.

Jamie Oliver'ın Samsung'un sahip olduğu olimpiyat ruhunu daha geniş kitlelere yayacağına inandığını söyleyen Samsung Electronics Spor Pazarlama Global Başkanı ve Samsung Electronics Başkan Yardımcısı Sunny Hwang, Jamie Oliver'ın nasıl sağlıklı ve dengeli bir yaşam sürüleceği konusunda geniş bilgiye sahip olduğunu söyledi. Şirket olarak, Londra 2012'yi 'herkesin' Olimpiyat Oyunları haline getirmek istediklerini belirten Hwang, Jamie Oliver'ın küresel elçileri olarak bu mesajı daha çok insana ulaştırabileceğine inandıklarını söyledi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun