Teknoloji Ekonomisi 11 NİSAN 2011 / 14:34

HP Türkiye'nin yazılım dağıtımcısı Avnet oldu

HP Yazılım Grubu’nun küresel dağıtımcısı Avnet, HP Türkiye Yazılım Grubu ürünlerinin dağıtımını da üstleniyor.

Avnet Technology Solutions Türkiye, HP Türkiye Yazılım Grubu’nun Türkiye’deki yeni dağıtımcısı oldu. Bilgi Teknolojileri pazarının önemli dağıtımcılarından biri olan Avnet, HP Türkiye ile işbirliğine gidecek.

Avnet Technology Solutions Genel Müdürü Hakkı Eren, konu ile ilgili olarak şunları söyledi: “Avnet ve HP arasında gerçekleştirilen bu distribütörlük anlaşması ile yıllardır başarılı bir şekilde devam etmekte olan HP Türkiye ile iş birliğimize önemli bir halka eklenmiş oldu. HP yazılım çözümlerinin ürün portföyümüze eklenmesi bizim için mutluluk verici bir gelişmedir.’

HP Türkiye Yazılım Ülke Müdürü Nil Bağdan da Avnet ile yaptıkları işbirliğine yönelik açıklamasında şunları ifade etti: “HP’ nin global dağıtımcısı Avnet Inc. 70’den fazla ülkede elektronik bileşenler, bilgisayar ürünleri, teknoloji hizmetleri ve çözümleri alanında faaliyet gösteren dünyanın en büyük dağıtımcılarından biridir. HP Türkiye Yazılım Grubu olarak biz de 100 binden fazla müşterisinin stok verimliliğini artıran, iş ortaklarının lojistik yönetimini iyileştiren ve müşteri ihtiyaçlarına özel çözümleriyle hizmet verdiği şirketlere katma değer sağlayan Avnet Technology Solutions’ı Türkiye’deki yazılım dağıtımcımız olarak seçtik.”
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun