Teknoloji Ekonomisi 28 EYLÜL 2009 / 09:23

Fujitsu'dan çevreci PC

Kurumlara yaklaşık yüzde 60 enerji tasarrufu sağlayan 0-Watt PC'ler, artık istediğiniz an uyanıp çalıştıktan sonra arzu ettiğiniz dakika uykuya dalacak.

Kurumlara yaklaşık yüzde 60 enerji tasarrufu sağlayan 0-Watt PC'ler, artık istediğiniz an uyanıp çalıştıktan sonra arzu ettiğiniz dakika uykuya dalacak.


Fujitsu, Dinamik BT Altyapıları vizyonu çerçevesinde kurumların enerji maliyetlerini azaltan çevre dostu teknolojiler sunmaya devam ediyor. Yeşil BT kavramı çerçevesinde markanın proGREEN Selection ürün ailesine katılan 0-Watt PC'ler, enerji verimliliği ve çevre standartlarında sınıfının en iyisi kabul ediliyor.

Fujitsu'nun çevre duyarlılığını yansıtan ürünlerinden oluşan proGreen Selection ailesi, aynı zamanda kanal ortaklarına ve kullanıcılara enerji giderlerinden tasarruf etmelerini sağlayan akıllı çözümler sunuyor. Yeni 0-Watt PC modelleri şirket PC'lerinin bakım, yönetim ve korunmasını sağlayan güvenlik ve yönetim özelliklerine sahip. Intel vPro Teknolojisi'ni sunan 0-Watt PC'ler sayesinde BT yöneticileri, toplam sahip olma maliyetlerini ciddi oranda azaltacak.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun