Teknoloji Ekonomisi 17 EKİM 2012 / 10:26

Dijital dinamiklerin ekonomi üzerindeki etkisi masaya yatırılıyor

Dijital dinamiklerin ekonomi üzerindeki etkisi irdelenecek

Geçen yıl ilki düzenlenen Dijital Ekonomi Zirvesi'nde bu yıl, değişen ticaret modelleri ile sektörlerin artık vazgeçilmezi olan dijital dinamikler ve ekonomik büyümedeki etkisi, farklı açılardan ele alınacak. Bu yıl yeniden e – Baltaş ev sahipliğinde ve Turkcell ana sponsorluğunda 8 – 9 Kasım tarihlerinde Hilton Convention Center’da gerçekleşecek zirve, Scott C. Fox (Online Pazarlama Uzmanı), Rok Hrastnik (Iprom – Ceo & Needlefont Kurucu Ortak) Global AR-GE Uzmanı), Bertrand Macabeo (Kompass International, CEO), Donald Birch (Cathay Pasific Ex-COO) gibi yabancı uzman konukları ve Türkiye’nin önde gelen kurum temsilcilerini ağırlayacak.

Zirvede müşteri ilişkileri yönetimi, güvenlik, sağlıklı veri ihtiyacı, e-ticaret modellerine uyum ve mobil uygulamalar gibi birçok önemli gündem maddesi alanında uzman konuşmacılar tarafından aydınlatılacak. Zirvede, konferans bölümünün yanı sıra fuar alanında katılımcılar öncü markaların stand sahipleriyle bir araya gelerek iş ağlarını geliştirme imkanı bulacak. Paylaşım kürsüsünde yer alacak olan dijital ekonominin genişleyen ağlarındaki bilgi ve deneyimlerle buluşacak.

Zirve hakkında daha detaylı bilgilere bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun