Teknoloji Ekonomisi 18 ARALIK 2013 / 14:19

Daybuyday kapandı

Müşterilere yapılan açıklamada, Daybuyday.com e-ticaret sitesinin hepsiburada.com çatısı altında faaliyetlerini sürdüreceği belirtildi.Hızla gelişme eğilimi içerisine giren e-ticaret sektöründe 2013 yılı kapanmalar ve küçülmelerle geçti. Bunların son örneği daybuyday oldu. Şirketten yapılan açıklamada şunlara değinildi:
2011 tarihinden bu yana sizlere hizmet veren ve Hepsiburada.com iştiraki olan Daybuyday markamız, sunduğu marka ve ürünlerin satışını Hepsiburada.com çatısı altında sürdürme kararı almıştır.

Daha önce Doğan Online, Yeniçarşım’ı satın alarak Hepsiburada tarafına devrinin gerçekleştirildiğini açıklamıştı. Ayrıca Doğan Online’ın Limango’yu satın alışı da yine 2013 yılında gerçekleşti.

Bir süre önce de vipdukkan.com e-ticaret sitesinin de iflas ederek kapandığı ortaya çıkmıştı. 2013 yılı e-ticaret siteleri için hayal kırıklığı yarattı.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun