Teknoloji Ekonomisi 10 TEMMUZ 2012 / 11:41

Compuware çözümlerini Türkiye'de Asseco SEE sunacak

Asseco SEE ve Compuware, yaptıkları anlaşmayla Türkiye’de "Uygulama Performans Yönetimi ve ve Kullanıcı Deneyimi Yönetimi" çözümleri sunacaklar. İşbirliği çerçevesinde Compuware tarafından sağlanan Uygulama Performans Yönetimi ve Kullanıcı Deneyimi Yönetimi çözümleri Asseco SEE tarafından sunulacak. 

Konuyu değerlendiren Asseco SEE İş Birimi Yöneticisi Osman Özdemir, Compuware'in, Türkiye Bilişim Sektörü’nde yaptığı kapsamlı değerlendirme sonucunda, Asseco SEE’yi Türkiye’de Compuware APM Çözümleri'ni sunacak temsilcisi olarak seçtiğini söyledi. Uygulama performans yönetimi konusunun müşterileri için son derece önemli olduğunu belirten Özdemir, bu noktada Compuware'in vizyoner yaklaşımlarının müşterilerinin işini oldukça kolaylaştıracağına inandığını ifade etti.

İşbirliği hakkında konuşan Compuware Bölge Direktörü Jorge Longo, anlaşmanın her iki şirketi de bir adım öteye taşıyabileceğine inandığını dile getirdi. Asseco SEE'nin bilgi teknolojileri performans yönetimi konusunda oldukça yetkin bir şirket olduğunu söyleyen Longo, Türkiye’de kurumların bu alandaki ihtiyaçlarını Compuware çözümleriyle karşılayacak olmasının kendileri için çok önemli olduğunu vurguladı.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun