Teknoloji Ekonomisi 18 TEMMUZ 2012 / 14:26

Bizcon 'Danışmanlık Hizmet Gelirleri'nde ilk 20 şirket arasına girdi

Bizcon, satış gelirlerinde yaşadığı yüzde 58 artışla, İnterpromedya tarafından düzenlenen Bilişim 500 listesinde 217’inci sıraya yükseldi. Konuyla ilgili konuşan Bizcon Genel Müdürü Semih Gür, 2011 yılında cirolarını bir önceki yıla göre Türk Lirası bazında yüzde 58’lik bir büyümeyle 6 milyon 538 bin liradan, 10 milyon 339 bin liraya çıkarttıklarını söyledi. 2009’dan beri düzenli ve istikrarlı büyüme grafiği ile en güvenilir danışmanlık şirketleri arasında olduklarını belirten Gür, şirket olarak 150 kişilik bir ekiple yazılım, uygulama ve danışmanlık alanlarında kurumsal çözümler üretttiklerini ifade etti.

“Danışmanlık Hizmet Gelirleri” kategorisinde Türkiye’nin ilk 20 şirketi arasında yer almanın kendileri için çok önemli olduğunu vurgulayan Gür, şirket olarak 2009 yılından bu yana hizmet kalitesinden ödün vermeyen çözüm odaklı kurumsal yaklaşımlarını sürekli geliştirdiklerini belirtti. Konuşmasına nitelikli insan gücünün önemine değinerek devam eden Gür, bu konuda yaptıkları yaptırımların karşılığını aldıkları için oldukça mutlu olduklarını dile getirdi.

2012 hedeflerinin kuruluşlarından bugüne sürdürülebilir büyüme vizyonuyla farklı sektörler ve coğrafyalarda yatırım yaparak cirosal büyümeyle birlikte karlılıkta da büyüme olduğunu söyleyen Gür, bu hedefe ulaşmak için profesyonel insan gücü ve bilgi birikimine sahip olduklarından bahsetti.

Şirket, Bilişim 500 kapsamında “Danışmanlık Hizmet Gelirleri” kategorisinde ise ilk 20 şirket arasında 12’inci sırada yer aldı.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun