Teknoloji Ekonomisi 08 MAYIS 2014 / 16:10

Bimeks satışına dair haberleri yalanladı

Bimeks'in Best Buy'a satışıyla ilgili  çıkan haberlere istinaden yapılan açıklamada, herhangi bir satış görüşmesi gerçekleşmediği duyuruldu.Son dönemlerde birçok perakende şirketi el değiştiriyor. Son iddia ise Bimeks'in Best Buy'a satılacağı yönündeydi. Bimeks'in KAP'a yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi:
Yatırımcılarımızdan gelen talepler doğrultusunda 08 Mayıs 2014 tarihinde basında Şirketimiz hakkında çıkan haberlerle ilgili olarak açıklama yapma gereği duyulmuştur.

Şirketimizin haberde adı geçen şirket ile herhangi bir satış görüşmesi gerçekleşmemiştir.

Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret A.Ş., son 6 ay içerisinde sektördeki rakiplerinden 1 tanesini satın ve 1 tanesinin de varlıklarını devir almıştır.

Şirketimiz 2014 senesi içerisinde 4'ü yeni şehirlerde olmak üzere toplam 33 adet yeni mağaza açmış olup sektördeki yatırımlarına devam edecektir.
ETİKETLER : Bimeks bimeks best buy
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun