Teknoloji Ekonomisi 26 EYLÜL 2012 / 10:34

Bilgitaş MGI Türkiye temsilcisi oldu

MGI Digital Graphic Technology, Bilgitaş ile işbirliğine giderek dijital baskı makinası ve sonlandırıcı çözümlerini Türkiye pazarına sunmaya başladı.Bilgitaş’ın MGI Türkiye temsilcisi olmasıyla birlikte EMEA organizasyonunu güçlendiren MGI, MGI Meteor 8700XL dijital baskı makinası, MGI JetVarnish 3D, MGI JetCard plastik kart baskı makinası ve MGI DF 360 sonlandırma ünitesi gibi ürünlerini Türkiye pazarına sunacak.

Konuyla ilgili konuşan MGI’ın Uluslarası Satış ve İş Geliştirme Başkan Vekili Victor Abergel, Bilgitaş’ı EMEA temsilcileri arasında görmekten dolayı mutluluk duyduklarını söyledi. Abergel, 50 çalışanı ve Türkiye geneline yayılmış 58 yetkili bayisi ile Bilgitaş'ın, şirketlerinin temsilcilerinde aradıkları bütün özellikle sahip olduğunun altını çizdi.

İşbirliği hakkında konuşan Bilgitaş Yönetim Kurulu Başkanı Habib Pişan, MGI ürün gamını temsil etmekten son derece gururlu olduklarını ifade etti. Pişan, Drupa 2012 fuarında Türkiye’den çok sayıda potansiyel müşterinin ilgi ve taleplerinin MGI ürünlerinin pazarda başarılı olacağını gösterdiğini belirtirken, yaygın satış ve servis ağları sayesinde müşterilerine verimli katma değer sağlayacaklarını vurguladı.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun