Teknoloji Ekonomisi 20 KASIM 2012 / 15:00

BerDATA Trustone biometrik çözümlerinin dağıtıcısı oldu

Trustone çözümlerini BerDATA dağıtacak

BerDATA Bilgi Teknolojileri,biometrik çözümler alanında hizmet veren Güney Kore merkezli Truststone Global’in Türkiye ve Türk Cumhuriyetler'deki dağıtıcısı olduğunu duyurdu.Anlaşma çerçevesinde BerDATA, diğer modellerin yanı sıra Trustone’un en yeni biyometrik çözümü TSG 750’nin satışına da başladı. Trustone’un en yeni ürünü olan TSG 750, yeni nesil LE (Light Emitting) ve MIS (Multispactral Imaging Sensor) teknolojilerini kullanıyor. Tüm ürünler IP65 standardına uyumlu olarak tozlu ve ıslak ortamlarda çalışıyor. Trustone’un geliştirdiği ‘Dual Inner Skin’ teknolojisi ise sahte parmak izini tanıyabildiği gibi yaralanma ve parmaktaki durumları da algılayıp girişe onay verebiliyor. Kirli tozlu parmaklardan okuma yapabilen çözüm lateks eldiven üzerinden bile güvenlik kontrolü yapabilme özelliğine sahip.

Personel takip sistemleri ile entegre çalışabilen Trustone çözümleri tamamen Türkçe arayüze sahip. PoE desteği sayesinde enerji ihtiyacını ağ kablosu üzerinden sağlayabilen çözümler kapı açılışı için kontak çıkışı, SD kart yuvası ile yedek alma, üzerindeki kamera ve ekran sayesinde merkez ile görüntülü görüşme yapma imkanı gibi pek çok özelliği de bünyesinde barındırıyor.

Türkiye biometrik güvenlik çözümleri pazarının hızlı bir büyüme trendi içinde olduğunu söyleyen BerDATA Genel Müdürü Birol Can, şirket olarak Trustone ile yaptığımız işbirliği sayesinde Türkiye’deki kurum ve işletmelerin artık en üst düzey biometrik güvenlik teknolojilerini projelerinde uygulayabileceklerini söyledi.
ETİKETLER : berdata truststone
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun