Teknoloji Ekonomisi 20 KASIM 2012 / 15:23

Avnet, NetApp’ın distribütörü oldu

Avnet, NetApp’ın distribütörü oldu

Avnet, katma değerli hizmetler sunarak NetApp’a yeni pazarlar da bulacak.NetApp, Türkiye pazarı için BT dünyasının en önemli katma değerli dağıtıcılarından Avnet Technology Solutions ile distribütörlük anlaşması imzaladı. NetApp, Avnet ile birlikte Türkiye pazarındaki önemli sistem entegratörleri, servis sağlayıcılar ve bayilerden oluşan iş ortakları ekosistemini yeni işbirliktelikleri ile genişleterek, Türkiye’deki güçlü konumunu pekiştirip lider veri depolama firması olma hedefine bir adım daha yaklaşmayı hedefliyor. Yapılan işbirliği, iki şirket yetkililerinin katıldığı bir basın toplantısı ile duyuruldu.

NetApp Türkiye Ülke Müdürü Behçet Yumrukçallı, toplantıda yaptığı konuşmada,
“Veri depolamanın her alanında varız. Geleceğin ihtiyaçlarına yönelik çözümleri bugünden sunuyoruz. Avnet ile birlikte Türkiye pazarındaki önemli sistem entegratörleri, servis sağlayıcılar ve bayilerden oluşan iş ortakları ekosistemimizi yeni işbirliktelikleri ile genişleterek hedeflerimize bir adım daha yaklaşmış olacağız”

dedi.

NetApp’in EMEA bölgesindeki en büyük distribütörünün Avnet olduğunu belirten Avnet Genel Müdürü Hakkı Eren, şunları söyledi:
“Katma değerli distribütörlükler ağımıza NetApp gibi dünya çapında ve kendi sektörünün öncüsü konumundaki bir markayı Türkiye’de de eklemekten dolayı çok mutluyuz. Avnet olarak pazarda verdiğimiz satış öncesi desteğin kalitesi, nitelikli teknik danışmanlarımız, Türkiye genelinde iş ortaklarındaki geniş yayılımımız ve iş ortaklarımıza ihtiyaçları doğrultusunda satış sonrası sunduğumuz destek ve finansal çözümlerle fark yaratıyoruz. NetApp’ın içinde bulunduğu pazara Avnet’in katma değerleri ile önemli katkılarda bulunan distribütör olmayı hedefliyoruz.”
ETİKETLER : Avnet depolama netapp
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun