Teknoloji Ekonomisi 16 MAYIS 2012 / 11:31

Atos ve Huawei operatörleri gözüne kestirdi

Atos ve Huawei operatörleri gözüne kestirdi

BT hizmetleri şirketi Atos, bilgi ve iletişim teknolojisi çözümleri tedarikçisi Huawei ile işbirliği yaparak, operatörlere zaman ve maliyetten tasarruf sunacak katma değerli çözümler oluşturmayı hedefliyor.

Yapılan ortaklık anlaşmasıyla birlikte Atos, portföyünü yeni teknolojilerle güçlendirme şansı yakalarken, Huawei de dış kaynak hizmet imkanları genişletebilecek. Telekom pazarına büyük katma değerler sağlaması beklenen işbirliğiyle birlikte özellikle global çapta hizmet veren operatörlere hem rekabet gücü hem de zamandan tasarruf edebilme imkanı sunacak.  Faaliyetlerini ve sundukları hizmetin yanı sıra global işlerini de genişletebilme fırsatı yakalayacak müşteriler, yenilikçi iş modellerinden de faydalanabilecekler. Bunun yanı sıra işbirliği operatörlere, online ücretlendirme, faturalama, CRM ve dış kaynak kullanımında da yeni çözümler sunacak.

İşbirliği hakkında konuşan Atos Telekom Sektörü Başkan Yardımcısı Bruno Fabre, Huawei'nin telekom sektöründeki müşterilerine yazılım, donanım ve sistem çözümleri sağladığını hatırlatırken, şirket olarak müşterilere rekabet güçlerini arttıracak katkılar sağlamayı hedeflediklerini söyledi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun