Teknoloji Ekonomisi 19 NİSAN 2011 / 14:32

Arena, Dell Türkiye'nin yeni dağıtıcısı oldu

Arena, Dell marka dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar gibi tüketici ürünleri ile sunucu ve veri depolama çözümleri gibi ticari ürün gruplarının Türkiye’deki satış kanallarına dağıtımını gerçekleştirecek.

Dell Türkiye tüketici ve ticari ürün portfoyünün dağıtımı konusunda Arena ile sözleşme imzaladı. Yapılan sözleşme dogrultusunda Arena, Türkiye genelinde 81 ilde bayi ve perakende kanalına satılan tüketici ve ticari ürünlerinin dağıtıcısı konumuna geldi.

Arena ile yapılan anlaşmanın özellikle tüketici pazarında güçlenme stratejilerinin bir parçası ve büyüme hedeflerine yönelik önemli bir hamle olduğunu söyleyen Dell Türkiye Tüketici ve KOBİ Ürünlerinden Sorumlu Ülke Müdürü Gülfem Çakmakçı, “Tüketici ürün potföyümüzde bulunan dizüstü ve masaüstü bilgisayarların dağıtımında Arena ile yaptığımız işbirliği çerçevesinde Dell olarak satış ağımızın genişlemesinden ve dolayısıyla da daha fazla tüketiciye ulaşmaktan memnunuz” dedi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun