Teknoloji Ekonomisi 07 ŞUBAT 2012 / 18:13

Arena Bilgisayar ve Neticaret iş ortaklıklarını genişletti

Arena ve Neticaret iş ortaklıklarını genişletti

Neticaret, Arena Bilgisayar ile olan anlaşmasını 2012 yılında daha da genişletti. Yeni anlaşma ile Arena’nın bütün bayilerine e-ticaret, entegrasyoni ConnAct XML ve PayNet hizmetlerini sağlayan tek çözüm ortağı Neticaret oldu.7 bine yakın bilişim firmasına ürün ve hizmet sağlayan Arena Bilgisayar'ın tek çözüm ortağı Neticaret oldu. Hali hazırda 6 yıldır Arena’nın 300 bayisine e-ticaret altyapı ve yazılım hizmetleri sağladıklarını belirten Neticaret Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Arif Sarı, yeni anlaşma ile Arena’nın bütün bayilerine e-ticaret, entegrasyoni ConnAct XML ve PayNet hizmetlerini sağlayan tek çözüm ortağı olduklarını belirtti.

Arena bayilerinin Arena’nın veri tabanına entegre olarak binlerce üründen oluşan birer sanal mağaza sahibi de olacağının da altını çizdi. Ayrıca Arena’nın PayNet ödeme sistemini e-ticaret sitelerinde kullanarak müşterilerine kredi kartı satış yapabileceklerini belirtti.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun