Teknoloji Ekonomisi 11 EKİM 2012 / 15:38

Apple ürünlerini İndeks de getirecek

İndeks Apple dağıtıcısı oldu

Adını sıkça Bilişim 500 sıralamasında ilk sıralarda gördüğümüz dağıtıcı İndeks, Apple Europe ile anlaştığını duyurdu.Son yılların en fazla talep edilen ürünleri dendiğinde akla gelen Apple ürünlerinin ülkemizde yeni bir daha dağıtıcısı daha oldu. Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan açıklamada, İndeks Bilgisayar’ın Apple Europe ile dağıtıcılık anlaşması imzaladığı bildirildi.

Açıklamanın detaylarına bakıldığında; İndeks’in iPad, Mac, iPod ve aksesuarlarının satışı konusunda anlaştığı görülüyor. Buna göre, İndeks’in iPhone satışları üzerinde bir etkisi olmayacak.

Yapılan açıklamada, “Tüketicinin yoğun talebini ve ilgisini çeken Apple ürünlerinin portföyümüze eklenmesi ile şirketimizin önümüzdeki 12 aylık büyümesine önemli bir katkı sağlayacaktır” denildi. Ayrıca yıllık hedeflenen Apple cirosunun şirketimiz bünyesinde en az 250 milyon lira olacağı da duyuruldu.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun