Teknoloji Ekonomisi 07 MART 2012 / 11:34

Angry Birds uzaya gidiyor

Angry Birds uzaya gidiyor

Samsung Electronics ve Rovio, yakın zamanda piyasaya sunulacak Angry Birds Space oyununda işbirliği yapacaklarını duyurdular. Rovio ve Samsung, Samsung Galaxy akıllı telefonları ve tabletleriyle çalışacak özel bir içeriğe sahip Angry Birds Space oyunu için  ortaklık yapacaklar. Daha önce hiçbir kuşun gitmediği yerlere gidecek Angry Birds, düşük yer çekiminde, hiç görülmemiş dünyalarda bir kurtarma görevine atılacak.

Konuya değinen Samsung Electronics Mobil Pazarlama Kıdemli Başkan Yardımcısı Younghee Lee, "The Angy Birds" oyunlarının pek çok akıllı telefon kullanıcısının her gün oynadığı en popüler arasında bulunduğunu belirtirken, Rovio Franchise Geliştirme Başkan Yardımcısı Ville Heijari, Angry Birds Space adını verdikleri oyunun Rovio’nun en büyük ürün tanıtımı olacağını ve Samsung ile yapılan bu birlikteliğin oyunun kurgusuna önemli katkılar yapacağını söyledi.

Oyunun, 22 Mart tarihinde Samsung Galaxy Note ile birlikte satışa sunulacağı belirtildi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun