Satın almalar/Birleşmeler 23 AĞUSTOS 2013 / 09:45

Ekipmanı Xerox’tan finansmanı INGBank’tan al

ING Bank ve Xerox’un gerçekleştirdiği işbirliği teknoloji yatırımı yaparak işini büyütmek isteyen firmalara finansman imkânı sağlıyor.


İşini büyütme aşamasında mali ve teknik desteğe ihtiyacı olan firmalara yardımcı olan işbirliği, Xerox’tan yapılan harcamaların INGBank’tan düşük faizle kredi alabilme şansı getiriyor. İşbirliği kampanyasından faydalanmak isteyen firmaların, kredi başvurusu sırasında, Xerox’tan satın aldıkları ürün ve servisleri gösteren orijinal veya proforma faturayı, INGBank şubelerine ibraz etmeleri yeterli olacak.
Xerox’tan yazılım ve destek hizmetleri, yazıcı, dijital baskı malzemeleri alan her ölçekteki firma INGBank’ tan 3-36 ay arasında yüzde 0,99 ve uzun vadede 37-60 vadede yüzde 1,01 lira aylık faizle kredi alabilecek. Xerox İşletme Sermayesi Kredisi alabilmek için , satın alınan ürünün faturasını bankaya ibraz etmeleri yeterli olacak.
Krediyi dolarla alacak firmalar ise 24 ayda %0,44 36 ayda %0,43 faizle finansman desteği alabilecekler.
ING Bank ödemekte zorlandığı faturalarını ibraz eden firmalara, %100 finansman desteği de sunuyor.
ETİKETLER : INGBank kredi xerox
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun