Satın almalar/Birleşmeler 14 TEMMUZ 2016 / 15:21

Comdata Türkiye, Win Bilgi İletişim'i bünyesine kattı

Comdata Group, hem Türkiye pazarındaki yerini güçlendirmek hem de hizmet çeşitliliğini arttırmak için Win Bilgi İletişim'i satın aldı.

2013 yılında Callus'ı satın aldıktan sonra Türkiye'deki faaliyetlerini "Comdata Türkiye" markası adı altında yürüten Comdata Group, sektörün önde gelen firmalarından Win Bilgi İletişim'i (Win) satın almak için anlaşmaya vardı. İstanbul, Konya ve Samsun'da 3 bine yakın çalışanı ile hizmet sunan Comdata Türkiye, satın alma sonrası finans ve sigorta sektöründe daha geniş bir müşteri portföyüne hizmet verecek. Oluşacak yeni yapıda pazardaki konumunu güçlendirerek, sektör odaklı çözümlerini çeşitlendirecek.

Comdata Türkiye, satın almanın ardından Türkiye’de mevcut konumlarına Eskişehir ve Kayseri'yi de ekleyecek. Comdata Türkiye Genel Müdürü Bahadır Pekkan, “Şirket kültürü olarak kendimize yakın gördüğümüz Win'in Comdata Türkiye tarafından satın alınması, hem müşteri portföyümüzü hem de sunduğumuz katma değerli hizmetlerin çeşitliliğini artırmada bize katkı sağlayacak. Bu satın alma ile birlikte 5 bine yakın çalışanımızla pazarda güçlü oyuncularından biri olmayı hedefliyoruz" dedi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun