Satın almalar/Birleşmeler 20 MAYIS 2015 / 09:49

Canon Lifecake uygulamasını satın aldı

Canon Europe ebeveyn ve çocuklarının fotoğraflarını kronoloji olarak kaydedip paylaşabildiği Lifecake uygulamasını satın aldı.Ailelere yönelik fotoğraf paylaşım uygulaması olan Lifecake ailelerin hayatlarının kronolojisini kayıt altına alıyor. Aileler fotoğraf ve videoları tanıdıklarıyla paylaşabiliyorlar. Tüm aile üyeleri akıllı telefonlar, tabletler, bilgisayarlar ve basılı foto defterlerinden aile fotoğraflarını görebiliyor.

Canon Europa Dijital Hizmetler Direktörü Alberto Spinelli; ailelerin her gün artan fotoğraflarını kontrol altında tutan Lifecake'in, Canon Group'a katılan ilginç bir yeni üye olduğunu ve satın alma işleminin, fotoğraf çeken herkese hikayelerini ve deneyimlerini hayata geçirmeleri için ihtiyaç duydukları tüm araçları sunma ve onlarla istedikleri her yerde ve her ortamda bağlı kalma vizyonları ile uyumlu olduğunu dile getirdi.
ETİKETLER : canon Lifecake
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun