Satın almalar/Birleşmeler 07 TEMMUZ 2015 / 11:01

BIC Angel Investments Bionluk.com’a yatırım yaptı

BIC Angel Investment, 2014 yılında Utku Subakan ve Onur Şahin tarafından kurulan Bionluk.com’a 500 bin TL tutarında bir yatırım gerçekleştirdi.

Profesyonel ve amatör hizmet verenleri bir araya getiren ve ihtiyaç sahipleri ile buluşturan Bionluk.com, kullanıcılarına profesyonel dublaj hizmetinden özel tasarım papyon dikmeye, sürpriz hediyelerden web tasarımına kadar binlerce farklı türde hizmete 10 liradan başlayan ücretler ile ulaşma olanağı sunuyor.

Melek yatırım ağı BIC Angel Investments’ın yeni yatırımı, yeteneklerin, fikirlerin ve tecrübelerin paraya dönüşebildiği Bionluk.com oldu. Aktif kullanıcı sayısı 20 bini geçen Bionluk.com’u iş modeli ve pazar potansiyeli açısından çok başarılı bulduklarını söyleyen BIC Angel Investments kurucusu Dr. Joachim Behrendt gerçekleştirdikleri yatırımdan çok büyük bir heyecan duyduklarını dile getirdi. Bionluk.com’u son kullanıcıdan son kullanıcıya bir pazar yeri olarak tanımlayan Behrendt, benzerlerinden farklı olarak ürünler yerine hizmetlere ulaşılabilen Bionluk.com’dan 10 TL gibi çok uygun fiyata hizmet satın alınabildiğine dikkat çekti.

Bionluk.com’um geleceği çok parlak

BIC Angel Investments yatırımcılarından Ömer Erkmen, c2c platformların geçtiğimiz birkaç senelik dönem içerisinde Türkiye’de ne kadar başarılı olabileceklerini gösterdiklerine dikkat çekerken, Bionluk.com’un da bu alanda yeni bir soluk ve ivme katacağını düşündüklerini ekledi. Bionluk.com’da sunulan hizmetlerin ekonomik ve hızlı olmasının tüketiciler açısından da son derece cazip olduğunu ekleyen Erkmen, tüm bu değişkenleri dikkate aldıklarında Bionluk.com’un geleceğinin çok parlak olduğu düşündüklerini söyledi.

BIC Angel Investments kapsamında Bionluk.com’a yatırım yapan melek yatırımcılar ise Ömer Erkmen, Coşkun Ural, Mehmet Gürleyen, Mehmet Onarcan, Ralf Rifat Ruso, Simla Ozbay, Sinan Güler, Uğur Çırak, Yusuf Azoz, Aksel Kastoryano, Engin Utkan, Verda Emiroğlu, Tunç Çağlar, Münif Koz, Tunay Gür, Alp Sunar Burcu Tuzcu Ersin, Erbil Karaman ve Joachim Behrendt oldu.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun