SAS 08 MART 2012 / 12:18

SAS Business Analytics Series 2012 21 Mart'ta Swissotel İstanbul'da, kaydınızı hemen yaptırın

SAS Business Analytics Series 2012 21 Mart'ta

[SAS ÖZEL] Sosyal medyanın size ne gibi fırsatlar sunacağını biliyor musunuz? Dijital geleceğin işinizi nasıl değiştireceğini öğrenmek mi istiyorsunuz? Hemen kaydınızı yaptırın, SAS Business Analytics Series 2012'yi kaçırmayın. Sosyal Medya size ve işinize ne gibi fırsatlar sunuyor?

Analitik çözümler rekabeti nasıl yönetiyor?

Dijital gelecek sizi ve işinizi nasıl değiştirecek?

Büyük Veri iş kararlarını nasıl etkileyecek?

Dünyanın en ünlü fütüristlerinden Mike Walsh, tüm bu soruların cevaplarını SAS Business Analytics Series 2012'de verecek.

Mike Walsh sadece geleceği anlamanıza değil, işlerinizi de bu yönde şekillendirmenize ve vizyonunuzu genişletmenize yardımcı olacak.

Etkinlikte ayrıca SAS çözümlerinin Türkiye'deki büyük kurumları nasıl değiştirdiğini, rekabeti ustaca yönetmelerine nasıl yardımcı olduğunu, işletmelerin karmaşık sorunlarına nasıl çözüm bulduğunu SAS yöneticilerinden dinleme fırsatı bulacaksınız.

SAS EMEA ve Asya Pasifik Center of Excellence Genel Müdürü Shekhar Iyer, SAS High-Performance Analytics çözümüyle büyük veride etkin iş kararları almanız için gerekli zamanı nasıl kısaltabileceğinizi, büyük fırsatlara nasıl ulaşabileceğinizi ve rekabette nasıl avantaj sağlayabileceğinizi anlatacak.

Iyer, keşfedilmesi zor gelişim fırsatlarının yakalanması konusunda SAS çözümlerinin sağladığı faydaları da aktaracak.

SAS Business Analytics Series 2012, bankacılık, sigorta, telekom, perakende, kamu, enerji gibi farklı sektörlere yönelik yeni SAS uygulamalarını keşfetmek için benzersiz bir fırsat sunuyor.

SAS Business Analytics Series 2012'ye katılım için kayıt formunu doldurmanız yeterli.
SAS Business Analytics Series 2012

21 Mart 2012, 8:00 - 18:00
Swissotel the Bosphorus, İstanbul
Program ve Kayıt için Tıklayın