31 EKİM 2012 / 17:28

Perakende sektöründe öne çıkmak isteyen şirketler 14 Kasım'da buluşuyor

Microsoft Türkiye’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek “Perakende Sektör Günü”nde sektör oyuncularının bilişim araçlarını kullanarak nasıl dinamik bir yapıya kavuşacakları masaya yatırılacak.Müşteriler bugünlerde tüm yönleriyle bir alışveriş deneyimi arıyor. Büyük ve orta ölçekli perakende şirketlerinin ihtiyaç duydukları dinamizm bilişim araçlarının desteğiyle gerçeğe dönüşüyor.

Perakende sektörünün bilişim ihtiyaçlarına odaklanılacağı, şirketlerin daha hızlı, daha rekabetçi ve daha kârlı olmalarını sağlayacak son gelişmeler Microsoft’un düzenlediği Perakende Sektör Günü’nde masaya yatırılıyor.

Tüm gün sürecek etkinlikte Microsoft’un perakende sektörüne özel geliştirdiği ve sektörün geleceğini yönlendirecek “Microsoft Dynamics AX 2012 for Retail” ürününü en yetkili kişilerden dinleme fırsatı sunuluyor.

Microsoft uzmanlarıyla birlikte, sektörü iyi bilen, Türk perakende sektörüne Microsoft Dynamics AX 2012 for Retail ile hizmet veren iş ortakları ve ürünü kullanmaya başlayan müşterilerin de tecrübelerini paylaşacağı bu etkinlikte, son eğilimleri tartışma fırsatı da yakalanacak.

Büyük ve orta ölçekli perakende sektörü işletmeler için depodan kasaya, mağaza yönetiminden tahmin yönetimine, zincir mağaza yönetiminden komple tedarik zinciri yönetimine kadar tüm Perakende İş Süreçlerinin ele alınacağı etkinlik 14 Kasım’da Microsoft Türkiye’de gerçekleştirilecek.

Detaylar için http://www.microsoft.com/dynamics/ax/retail adresini, kayıt için https://msevents.microsoft.com/CUI/EventDetail.aspx?EventID=1032530131&Culture=TR-TR&community=0 adresini kullanabilirsiniz.