Oyun 02 ARALIK 2015 / 16:53

Yerli oyun "Tafu" 200 bin kez indirildi

Günümüzde neredeyse herkesin bir akıllı telefonu, tableti bulunuyor. Bununla birlikte, mobil uygulama üretim ve kullanım oranları hızlı bir artış gösteriyor.

Türkiye’de geliştiren “Tafu” hem Android hem iOS cihazlardan indirebileceğiniz minimalist bir oyun. Strateji ve refleks üzerine geliştirilen oyun şimdiden Android cihazlarda 150 bin, iOS cihazlarda 50 bin üzerinde indirildiği belirtiliyor.

Küçük bir topu ateşleyen silahı kontrol ederek oynadığınız oyundaki temel gaye; topları birbirine yapıştırmadan silahtan uzağa göndererek, topları dairenin içerisine yerleştirmek. Sıkıştığınız, çözemediğiniz noktalarda seviye atlamanızı kolaylaştıracak, lazer ve bomba özelliklerini kullanmakta mümkün.

Yerli bir oyun geliştirici firma olan Tafu Mobile Solutions tarafından hayata geçirilen oyunun, gelir modeli uygulama içi satın almalardan sağlanıyor. Türk girişimcilerin geliştirdikleri “Tafu” dünya çapında sevilen bir oyun olacak gibi gözüküyor. Sizde Tafu’yu oynamak istiyorsanız, Android ya da iOS cihazlarınıza buradan indirebilirsiniz.
ETİKETLER : Tafu Webrazzi Strateji oyun