Oyun 02 ARALIK 2015 / 16:53

Yerli oyun "Tafu" 200 bin kez indirildi

Günümüzde neredeyse herkesin bir akıllı telefonu, tableti bulunuyor. Bununla birlikte, mobil uygulama üretim ve kullanım oranları hızlı bir artış gösteriyor.

Türkiye’de geliştiren “Tafu” hem Android hem iOS cihazlardan indirebileceğiniz minimalist bir oyun. Strateji ve refleks üzerine geliştirilen oyun şimdiden Android cihazlarda 150 bin, iOS cihazlarda 50 bin üzerinde indirildiği belirtiliyor.

Küçük bir topu ateşleyen silahı kontrol ederek oynadığınız oyundaki temel gaye; topları birbirine yapıştırmadan silahtan uzağa göndererek, topları dairenin içerisine yerleştirmek. Sıkıştığınız, çözemediğiniz noktalarda seviye atlamanızı kolaylaştıracak, lazer ve bomba özelliklerini kullanmakta mümkün.

Yerli bir oyun geliştirici firma olan Tafu Mobile Solutions tarafından hayata geçirilen oyunun, gelir modeli uygulama içi satın almalardan sağlanıyor. Türk girişimcilerin geliştirdikleri “Tafu” dünya çapında sevilen bir oyun olacak gibi gözüküyor. Sizde Tafu’yu oynamak istiyorsanız, Android ya da iOS cihazlarınıza buradan indirebilirsiniz.
ETİKETLER : Tafu Webrazzi Strateji oyun
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun