Oyun 02 EYLÜL 2013 / 13:08

Yeni yerli bulmaca oyunu MindMould

Bulmaca tarzında yerli bir oyunu olan Mind Mould elektronik raflardaki yerini aldı.


Mind Mould, Türkiye’de henüz gelişmekte olan oyun sektöründe Levon Sebuhyan ve Arman Kayhan’ın iPhone ve iPad kullanıcılarına sunduğu bir bulmaca oyunu. Yapımcıları, 60 bölümlük oyunun öne çıkan özelliklerinin yenilikçiliği olduğunu ifade ediyor.  Oyun tamamen yüksek çözünürlüklü grafiklerle, orijinal müzik ve ses efektleri tasarlanmış.

Bulmaca oyunu
Türk ve Hollanda ortak yapımı olan Mind Mould” bulmaca tarzındaki oyun ile iPhone ve iPad kullanıcılarının dikkatini çekti. Orjinal kombinasyonu, eğlenceli sürprizleri ve görsel kalitesi . Tetris’in akıcı oyun tasarımını ve bulmaca çözümündeki varyasyon özgürlüğü, yanısıra  klasik jigsaw bulmacalarındaki  şekil oluşturma heyecanı oyun severlere bir arada sunuluyor.
Oyun App Store’dan ücretli olarak iPhone, iPad ve iPod’a indirilip oynanabiliyor.

App Store: https://itunes.apple.com/us/app/mind-mould-lite/id684866665
ETİKETLER : AppStore mindmould oyun
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun