Oyun 08 AĞUSTOS 2014 / 10:59

Xbox One Ön Siparişi Verenler FIFA 15’ e sahip olacak

Türkiye’de 5 Eylül’de piyasaya çıkacak olan Xbox One için ön sipariş veren kullanıcılar, Spor Toto Süper Ligi’ninde bulunduğu FIFA 15 oyununa ücretsiz sahip olabilecek.

EA Sports, Eylül ayında piyasada olacak FIFA 15 oyununa Spor Toto Süper Lig’de bulunan 18 takımın da dahil edildiğini duyurmuştu.Şimdi ise FIFA 15, 5 Eylül’den itibaren Türkiye’de satışa sunulacak olan Xbox One paketleri için ön sipariş veren herkese ücretsiz olarak verilecek. Bunun sonucunda Xbox One ön siparişi veren kullanıcılar,oyunu Süper Lig’in 18 kulübünün kendi orijinal amblemleriyle, formalarıyla ve kadrolarıyla oynayabilecekler.Ayrıca Fenerbahçe’den Moussa Sow, Beşiktaş’ın kaptanı Tolga Zengin , Galatasaray’ın Hollandalı futbolcusu Wesley Sneijder ve geçen sezonun gol kralı Sivassporlu Aatıf Chahechouhe oyunun özelliklerinden biri olan 15 Ultimate Team'de yer alacak.

Ön Sipariş verenler 2 oyuna sahip olma fırsatı yakalıyor

21 Temmuz’da başlayıp ve 5 Eylül’e kadar devam edecek olan ön siparişle Xbox One’a sahip olanlar, yaklaşık 450 TL değerinde iki oyuna ücretsiz olarak sahip olma olanağı buluyor. Xbox One, Kinect, FIFA 15, Dance Central, Spotlight, Kulaklık, Day 1 özel kumanda ve Day 1 Achievement’tan oluşan paket 1.999 TL’den, FIFA 15, Forza 5, Kulaklık ve kumandadan oluşan paket ise 1.599 TL’den başlayan fiyatlarla ön şiparişle satın alınabiliyor.