Oyun 02 MART 2016 / 14:42

Xbox One'ın donanımı geliştirilebilecek

Oyun konsolu satışlarında PlayStation 4'ün gerisinde kalan Xbox One için yeni stratejiler geliştiriliyor.

Xbox One için yeni stratejiler üretmeye devam eden Microsoft, konsolun ilerleyen süreçte donanımsal olarak geliştirilebileceğini açıkladı. Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Microsoft’un Xbox Başkanı Phil Spencer, Xbox One'ın donanımının kullanıcıların isteklerine göre şekillenebileceğini ifade ederken, oyun konsolunun PC'ye daha yakın bir platform haline gelmesi için çalışmalar yürüteceklerinin işaretini verdi. 

Oyun konsolunun donanımlarının değişmesi, hem Microsoft ekosistemi için büyük bir avantaj yaratacak, hem de kullanıcılar konsol değiştirmek yerine oyun konsollarına diledikleri gibi eklemeler yapabilecekler. Bu doğrultuda PlayStation 4'e karşı satış rakamlarımda geride kalan Xbox One'ın kısa vadede olmasa bile ilerleyen süreçte satış rakamları bazında PlayStation 4'e yaklaşabileceğini ifade edebiliriz. 

Konuyla ilgili detaylı bilgiye bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun