Oyun 30 HAZİRAN 2016 / 14:59

World of Tanks Blitz’e yeni güncelleme

World of Tanks Blitz’in 2.11 güncellemesiyle yeni Alman destroyerleri ve yepyeni bir harita oyuna ekleniyor.

World of Tanks Blitz’e yeni gelen güncelleme ile oyunda yer alan Alman tank destroyerlerine yardımcı kuvvetler geliyor. Grille 15 serisinden altı yeni tank sunan güncelleme paketinde 5. Seviye Pz.Sfl. IVc, 6. Seviye Nashorn, 7. Seviye Sturer Emil, 8. Seviye Rhm.-Borsig ve 9. Seviye Waffenträger auf Pz. IV modelleri yer alıyor.2.11 güncellemesi ile World of Tanks Blitz'e yeni bir harita da geliyor. İtalya’nın yeşil çayırları ilham alınarak tasarlanan Üzüm Bağları (Vineyard) haritasında kuzeybatı yönünde yıkık bir köyün kalıntıları yükseliyor. Bu köyün tam zıttı istikamette ise savaşın henüz değmediği bir şehir bulunuyor.
World of Tanks Blitz 2.11 güncellemesi ile ilgili daha fazla bilgi almak için http://wotblitz.eu adresini ziyaret edebilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun