Oyun 24 EYLÜL 2013 / 13:57

Wargaming, World of Tanks Assistant'ı güncellediDünyanın önde gelen ücretsiz MMO geliştirici ve yayıncılarından olan Wargaming, mobil uygulama World of Tanks Assistant'ın 1.5.1 sürümünü bugün yayınladı.

 

Tamamen elden geçirilen arayüzün yanı sıra güncelleme, yeni oyun içi başarımlar ve oyunla ilgili bilgiler sunuyor. 1.5.1 güncellemesiyle birlikte oyuncular, kişisel istatistiklerini, diğer oyuncu ve klanların istatistikleriyle karşılaştırabilecekler.

 

Android, iOS ve Windows Phone mobil cihazlara yüklenebilen World of Tanks Assistant ile World of Tanks oyuncu istatistiklerine, global sıralamalara ve Wargaming.net ile ilgili haberlere her an, her yerde ulaşılabiliyor. Uygulamanın sosyal medya entegrasyonu da bulunuyor.

 

World of Tanks Assistant'ı indirmek için, aşağıdaki adresleri ziyaret edebilirsiniz:

 

Appstore

 

Google Play

 

 

YouTube: http://youtu.be/23nrHsF2o2U

 

İndirme Linki: http://213.184.232.58/press/WoT/WoT_Video_Teasers_Assistant_app_Statistics.zip

 

Wargaming Resmi Basın Server’ı için:  http://press.wargaming.com

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun