Oyun 04 KASIM 2015 / 11:53

WarCraft filminin ilk görüntüleri yayınlandı

WarCraft filminin çıkışına henüz aylar varken fragmanının gelişini duyuran teaser, Legendary Pictures tarafından yayınlandı.

Blizzard'ın en detaylı ve derin hikayeye sahip oyun markası WarCraft, Duncan Jones'un yönetmenliğinde Legendary Pictures tarafından beyaz perdeye aktarılıyor. 10 Haziran 2016'da gösterime girecek olan WarCraft'ın fragmanı, Cuma günü gerçekleşecek olan Blizzcon etkinliğinde tüm dünya ile paylaşılacak. Fragmanın teaser videosu geçtiğimiz gün yayınlandı ve hepimizi Cuma günü için heyecanlandırmayı başardı doğrusu. Biz de bu teaser'ı sizlerle paylaşalım istedik.Film, WarCraft'ın muhteşem hikayesini en başından alıyor olacak. Orgrim Doomhammer, Durotan, Khadgar, Medivh ve Anduin Lothar gibi karakterlerin bulunacağı filmin başarıya ulaşması halinde WarCraft'ın hikayesinden birçok farklı kesitin de beyaz perdeye aktarılacağını düşünüyoruz. Arthas'ın döneminin anlatıldığı bir filmin çekilmesini ben dahil çok sayıda WarCraft hayranı istiyor. Umuyorum ki hazır Lord of the Rings ve Hobbit serileri sona ermişken Orta Dünya meraklıları Azeroth'a ısınır, Azeroth'u sever.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun