Oyun 07 TEMMUZ 2015 / 13:23

WarCraft filminden yeni bilgiler yolda

Yönetmenliğini Duncan Jones'un yaptığı WarCraft filmiyle ilgili yeni içeriklerin Comic-Con'da gösterileceği belirtiliyor.

Blizzard'ın inanılmaz detaylı bir hikayeye sahip oyun başlığı WarCraft'ın filminin çekilmekte olduğunu duymuşsunuzdur. 10 Haziran 2016'da beyaz perdeyle buluşması beklenen film ile ilgili şu zamana kadar pek az bilgi ortaya çıktı. Oyuncuların büyük kısmı biliniyor olsa da ne bir trailer, ne de doğru dürüst görsel paylaşıldı. Blizzcon' 2014'e katılan "şanslı" Blizzard fanları filmden birkaç kare görme fırsatı bulmuş olsalar da bu kareler henüz bizlerle paylaşılmadı. Şu zamana kadar paylaşılan en önemli görsel ise aşağıdaki Orgrim Doomhammer.Comic-Con'da boy gösterecek olan Blizzard, etkinlik içerisinde filmle ilgili içerikler sunmayı planlıyor. Tabii bu gösterim Comic-Con katılımcılarıyla mı sınırlı olur yoksa herkese açık bir şekilde mi yayınlanır henüz bilinmiyor. Takvimlerimize not alalım: Büyük gün 11 Temmuz Cumartesi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun