Oyun 11 TEMMUZ 2016 / 09:35

Türkiye, Gamescom 2016'ya partner ülke olarak katılacak.

14 Temmuz’da Berlin’de düzenlenecek Gamescom 2016 basın toplantısı, BIU, Koelnmesse, TOGED ve ODTÜ Teknokent katılımıyla gerçekleşecek.

Türkiye Oyun Geliştiricileri Derneği (TOGED) ve ODTÜ TEKNOKENT, interaktif eğlence fuarı Gamescom 2016’a Türkiye’yi temsil edecekler. 14 Temmuz’da Berlin’de düzenlenecek etkinlikte Türkiye’de ilk kez partner ülke olarak yer alacak.
 

Türkiye, oyunların farklı insan ve kültürleri bir araya getiren kültürel bir araç olduğunun altının çizileceği toplantıda, fuarın en büyük stantlarından birine de ev sahipliği yapacak. Bu yıl partner ülke olarak yer alınan fuarda kurulacak stant kapsamında Türkiye’nin önde gelen oyun geliştiricileri ve birçok bağımsız oyun geliştirici de devlet desteğiyle fuara katılmak fırsatı elde edecek.
 

Gamescom 2016 ile ilgili tüm gelişmeleri http://www.toged.org/ adresinden takip edebilirsiniz. 

ETİKETLER : Gamescom 2016
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun