Oyun 22 NİSAN 2013 / 12:31

TTNET'ten çocuklara 23 Nisan sürprizi: SüperCan 2 şimdi bedava!

TTNET'in çevrimiçi oyun dükkanı Playstore, 23 Nisan’da tüm çocuklara “SüperCan 2” oyununu hediye edecek. TTNET’in dijital oyun mağazası Playstore, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocukları çok sevindirecek bir hediye hazırladı. Playstore, milyonlarca oyunseverin beğenisini toplayan SüperCan’ın yeni oyunu “SüperCan 2”yi çocuklara armağan ediyor. 19 Nisan - 28 Nisan tarihleri arasında Playstore’a üye olan tüm çocuklar, “SüperCan 2”ye ücretsiz olarak sahip olabilecekler.

Ailece oynanabilen, dünya standardında görsel içeriğe ve oyun kurgusuna sahip olan “SüperCan 2” oyunu, çocukların bayram neşesine neşe katacak. Minik oyunseverler, Playstore’daki “SüperCan 2” sayfasındaki yönlendirmeleri takip ederek oyunu ücretsiz olarak indirebilecekler.

Detay bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun