Oyun 22 HAZİRAN 2016 / 17:20

Titan Siege Online duyuruldu

Consala Games'in yeni MMORPG oyunu Titan Siege Online 24 Haziran'da oyuncularla buluşacak.

Consala Games'in yayıncılığını üstlendiği ücretsiz Devasa Çok Oyunculu Çevrim İçi Rol Yapma Oyunu (MMORPG) Titan Siege Online, 24 Haziran’da oyuncularla buluşacak. Tamamen Türkçe dil desteğine sahip Titan Siege Online’da uçan ejderhalar, tek boynuzlu atlar, kale ve deniz savaşları, meslek sistemi, pet sistemi gibi birçok özellik bulunacak. Oyuncuların birebir rekabetinin ön planda olduğu oyunda, 3 bin oyuncunun aynı anda katılabileceği kale savaşları da yer alacak.

Titan Siege Online’ın açılışında kullanıcılara çeşitli hediyeler de dağıtılacak. Toplam bin 500 TL değerindeki oyuncu ekipmanının hediye edileceği açılışta 50. seviyeye ulaşan ilk üç oyuncuya Logitech G910 Orion Spark Klavye, SteelSeries Siberia 200 Kulaklık ve Razer Deathadder Mouse hediye edilecek. Ayrıca birinciliği elde eden oyuncu özel tasarlanmış bir kupanın sahibi olurken ilk 10’a giren oyuncular ise birer adet Titan Siege madalyası kazanacaklar.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun