Oyun 18 ARALIK 2015 / 10:16

Steam Noel indirimi ne zaman?

Cüzdanlarınızı hazırlayın. Steam'in bu seneki son indirimi geliyor.

Bilgisayar oyunlarının satışını dijitalleştiren Steam platformunu bilmeyeniniz yoktur herhalde. Tüm oyunların kurulum dosyalarının ve kayıtlarının bulutta saklandığı Steam, bulut teknolojisinin oyuncularla buluşmasının en güzel örneğidir herhalde.

Özel indirim günleriyle tanınan Steam, 2015'in son indirimini gerçekleştirmek üzere. %70'lerin, %90'ların havada uçuşacağı Noel indirimi, 22 Aralık'ta başlayacak.

Biz de uyarılarmızı şimdiden yapalım:

1- Ana sayfaya hiç bakmayın; alacağınız oyunu arama bölümünden arayıp satın alın ve bilgisayar başından uzaklaşın.

2- Alacağınız oyunu aldıktan sonra kredi kartınızı çocukların erişebileceği fakat kendinizin erişemeyeceği bir yere koyun.

3- "X-2" oyununu almaya girdiğinizde "X-1 + X-2 + X3 oyunu hep beraber" paketlerine sakın ola ki kanmayın. Siz X-2 oyununu alın ve kaçın.

4- "Şu oyun da acaba indirime girmiş midir?" diye merak edip o oyuna bakmayın. Muhtemelen %80'lik veya %90'lık bir indirime girmiştir. Bunu görürseniz satın almaya karşı koyamazsınız.

5- İnternetinizi ve kotanızı düşünün. O kadar oyun kaç saatte inecek? Kota bitince ne olacak?

Tabii ki şaka yapıyorum. Hazırlayın kredi kartlarınızı. Ayın 22'sinde büyük alışveriş var!
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun