Oyun 11 ARALIK 2013 / 14:28

PS4 Türkiye'ye gece gelecek

13 Aralık’ta satışa çıkacak olan PlayStation 4, Teknosa' nınİstanbul Cevahir AVM ve Ankara Ankamall Extra mağazalarında özel ayrıcalıklarla gece yarısında satışa sunacak.

PlayStation 4, 12 Aralık gece yarısından itibaren Teknosa mağazalarında oyunseverlerle buluşacak. 15 Kasım'da Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da,  29 Kasım itibarıyle de Avrupa, Avustralya ve Latin Amerika’da piyasaya sürülen oyun, dünya genelinde 2milyon adetten fazla satıldı. Teknosa, Türkiye’deki çok sayıda kişinin merakla beklediği PlayStation 4’ü geceden tüketiciyle buluşturacak. PlayStation meraklıları, 12 Aralık gecesi Sony Eurasia garantisi ve Teknosa ayrıcalığı ile sunulan sınırlı sayıdaki PlayStation4’e sahip olabilecek.
Özel fırsatlar

12 Aralık gece 00.00’dan itibaren İstanbul Cevahir AVM ve Ankara Ankamall Extra mağazalarında özel fırsatlarla satışa sunacak. Dünyada satışa sunulduğu ilk günde 1 milyon adedin üzerinde satılan PlayStation4, Sony Eurasia garantisiyle Teknosa Cevahir mağazasında gece açılışına özel 75 şanslı tüketici tarafından 1399 TL’lik özel fiyatı ve toplam 400 TL değerindeki EA Sports FIFA14 ve Killzone Shadow Fall PlayStation 4 oyun hediyeleri ile birlikte satın alınabilecek. Teknosa Ankamall Extra mağazasında ise 50 şanslı tüketici 1399 TL’lik özel fiyatı ve Knack oyun hediyesi ile PlayStation4 sahibi olabilecek.

PlayStation 4 oyun konsolunun satışı aynı gece teknosa.com’da, İstanbul il sınırları içinde aynı günde teslimat imkanı ile devam edecek.
ETİKETLER : oyun PS4 teknosa
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun