Oyun 13 AĞUSTOS 2014 / 09:57

PS4, 9 ayda 10 milyon sattı

2013’ün Kasım ayında piyasaya çıkan Playstation 4 çıktığı günden bu yana 10 milyonu aşkın sayıda sattı.Oyunseverler tarafından çıktığından beri ilgi gören Playstation’ın son versiyonu Playstation’a olan talep giderek artıyor.Son 9 ayda 1o milyon civarında sattığı düşünülen ürüne

Nisan ayında açıklanan veriler nezdinde Playstation’un satış rakamlarının 7 milyonu bulduğu düşünülüyordu.

Microsoft’un XboxOne ile sürekli karşılaştırılan Sony’nin teknolojisi Xbox’ın satış rakamlarının 5 milyon civarında olduğu düşünüldüğünde, bu rekabette öne geçmiş gibi gözüküyor.

Son 9 ayda 1o milyon civarında sattığı düşünülen ürünün ülkemizde de alıcısının fazla olduğu bu oyun konsolunun temmuz ayından itibaren satışının 4 kat arttığı biliniyor.
ETİKETLER : playstation PS4 Sony
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun