Oyun 19 EYLÜL 2013 / 10:17

PS Türkçe forum kuruldu

Türkçe PlayStation Forum kuruldu

Sony, KillZone, GoW Ascension, Sly Cooper: Thieves in Time, The Last of Us gibi dünya çapında çok önemli oyunların Türkçe alt yazılı ve seslendirmeli versiyonlarından sonra şimdi de oyun severleri Türkçe PlayStation Forum ile buluşturuyor.Yüzde 83’e yakın pazar payı ile Türkiye oyun pazarında Sony, Türk oyuncuları sevindirecek atılımlarına devam ediyor. Türkçe PlayStation Forumda oyunseverlerin birbirleriyle  iletişim kurabildiği,ödüllü etkinliklerin olduğu  oyunlar,yenilikler ve indirim haberleri yer alıyor. Oyun tanıtımları, ön siparişler, satış kampanyaları, hizmet destekleri, oyunlarla ilgili ipuçları, forum üzerinden diğer oyunseverlerle sosyal bir ağ kurma imkanı sunuyor.

Oyunlar

Çevrim içi mağazalarda daha uygun fiyatlarla oynanabilen oyunlarıyla PS oyun konsolları, Japon kült oyunları arasında yer alan Pirate Warriors, Tales of Graces f ve Resident Evil Revelations Büyük Japon Oyunları kampanyamız dahilinde indirimli fiyatlarla çevrimiçi mağazamızda satılmaktadır. Bu arada, Racing Deals kampanyasında GRID 2, DRIVER San Francisco ve Sega'nın isyan ettiren Crazy Taxi gibi oyunları da cüzdan dostu fiyatlarıyla sırasını bekliyor.

Aile alanı

Bağımsız bir derecelendirme kuruluşu tarafından resmen derecelendirilenPlayStation ürünleri, çocukların gelişim düzeylerine göre  ebeveynleri tarafından kontrol edilmeli. Küçük kullanıcıların bedensel ve zihinsel  gelişimlerine uygun olmayan içeriklerden korunması için belirlenen oyunların üzerilerindeki yaş derecesi uyarıları, kullanıcılara ürün seçiminde yardımcı oluyor.

PS4 Türkçe dublajlı oyunlar gelecek

FIFA 14,NHL 14, Diablo III,Rayman Legends, Street Fighter X Tekken ,GRID 2 Demolition Derby Pack, DanceStar Mix 17, KickBeat ve son teknoloji FOX Engine ile çalıştırılan yeni animasyonlarıyla PES 2014 – Pro Evolution Soccer gibi popüler oyunlar ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak mümkün.

PS Türkçe forumda verilen bilgiye göre, 'PS4 oyunları için 179-199 TL aralığında bir fiyat bekleniyor. PS4 oyunları için şu anda paylaşılan çıkış fiyatları 69 Avro, kur değişikliklerine bağlı olarak fiyatların düşme ihtimali de var.  Ayrıca PS4 oyunlarında da önceliğimiz Türkçeleştirmeye devam etmek olacak. Şubat ayından beri PS4 oyunlarında olabildiğince fazla Türkçe oyun çıkarabilmek için uğraşıyoruz ' şeklinde bir açıklama yapılıyor.

 
ETİKETLER : Sony Playstation
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun