Oyun 17 ŞUBAT 2017 / 16:56

Project Scorpio’nun tanıtım tarihi açıklandı!

Microsoft’un tüm hünerini göstereceği yeni oyun konsolu Project Scorpio’nun tanıtım tarihi netlik kazandı. Playstation Pro’ya rakip konumda olacak Project Scorpio’nun piyasaya çık tarihi ise PS Pro’dan bir hayli geç olacak…

Microsoft’un efsaneleşen Xbox serisinin son üyesi olacak Project Scorpio E3 fuarı ile hayatımıza girecek. 11 Haziran 2017 tarihi ile birlikte ilk kez deneyimlenecek Xbox Project Scorpio ile ilgili duyuru Microsoft’un resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşıldı. Paylaşılan görselde yer alan işlemcinin üzerindeki “Xbox” ve “4k” ibareleri dikkat çekti.

Sanal gerçekli uyumlu olacağı iddia edilen Project Scorpio’nun 60 FPS’de 4k görüntü kalitesinde bir deneyim sunacağını söylemekte fayda var. 


 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun