Oyun 08 MART 2016 / 10:02

Portal'ın VR demosunu baştan sona izleyin

Valve'ın VR demosu olarak kullandığı Aperture Labs Robot Repair Center'ın oynanış videosu ortaya çıktı.

VR gözlüklere özel hazırlanacak üst seviye oyunları heyecanla bekliyoruz. Bu oyunların nasıl bir oynanış sunacağını henüz bilmiyoruz fakat atmosferi yaşatma konusunda günümüz oyunlarından çok daha fazlasını yaşatabileceklerini tahmin edebiliyoruz.

Valve'ın "sanat eseri" olarak adlandırabileceğimiz Portal 2 oyununun tadı hala damağımızda. 2011'de çıkan Portal 2'nin ardından üçüncü oyunun çıkması beklenirken, Valve'ın oyun serilerinde "3" rakamından ne kadar çekindiğini hatırlayarak maalesef heyecanımızı yitiriyoruz.

VR teknolojisinin gelişinin şerefine Valve, Portal'ın VR demosuyla karşımıza çıkıyor: Aperture Labs Robot Repair Center. Polygon, oyunun 6 buçuk dakikalık bir oynanış videosunu çekip YouTube'a yerleştirdi; biz de sizlerle paylaşalım istedik. İyi seyirler!

Not: 00:18'deki telefonun tuşlarına dikkat.

Bonus: Portal bugünlere nasıl geldi?

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun