Oyun 22 MART 2016 / 10:34

Pokemon Go'nun ilk videosu ortaya çıktı

Gotta catch 'em all!

Küçüklüğünde Pokemon çizgi filmlerini izleyip Nintendo taşınabilir konsollarında oyunlarını oynayan hemen herkes, bugünlerde işinde gücünde, yaşı belli seviyeye gelmiş insanlar. Bu kişilerin eski Pokemon oyunları heyecanını daha farklı bir tecrübeyle yaşatmak isteyen Niantic Labs, bildiğiniz gibi bir süredir Pokemon Go oyunu üzerine çalışıyordu. Augmented Reality (artırılmış gerçeklik) yönteminin kullanıldığı oyunda bulunduğumuz yere göre farklı Pokemon'lar yakalayabileceğiz.

Beta aşamasına yeni geçiş yapan oyun ile ilgili ilk görüntüler, bir oyun panelinde izleyenlere gösterildi. Gösterimi videoya kaydeden bir kişi, videoyu YouTube'da paylaştı. Aşağıda oyunun Pokemon yakalama bölümünün bulunduğu videoyu izleyebilirsiniz.
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun