Oyun 07 MART 2016 / 09:07

Pokemon Go bu ay beta sürümüne geçiyor

Pokemon severlerin heyecanla beklediği AR oyunu Pokemon Go'nun beta testine bu ay Japonya'da başlanıyor.

Pokemon'un çizgi film serisi bir zamanlar hepimizin heyecanla takip ettiği bir seriydi. Pikachu'su, Charizard'ı, Meowth'uyla keyifle izliyorduk. Çizgi filminin keyifli olması bir yana, oyununun Nintendo'nun taşınabilir konsollarındaki başarısı da inanılmaz. Pek çok kişi, Nintendo taşınabilir konsollarını sırf Pokemon oyunlarını oynamak için satın alıyor. Pokemon'un RPG tadındaki oynanışı ve Pokemon yakalama heyecanı, en sevilen mobil oyunlardan biri hale gelmesini sağlıyor.

Geçtiğimiz yıl içerisinde duyurusu yapılan Pokemon Go oyunu, Pokemon'un Red, Gold, Ruby ve diğer oyunlarını oynamış olan oyuncuları heyecanlandırdı. Gerçek dünyada Pokemon yakalamaya çalışacağımız Pokemon Go, GPS tabanlı ve AR teknolojisini kullanan bir oyun olacak. Yani telefonumuzun kamerasından bakıp, köşedeki otobüs durağında oturan bir Charizard görebileceğiz, yakalayabileceğiz. Oyunun tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.Bu oyun, Mart ayı içerisinde Japonya'da beta sürecine başlıyor. Oyunun çıkış tarihiyle ilgili henüz bir bilgi bulunmasa da böyle bir oyunun acele çıkarılarak "mundar edilmesini" istemeyiz; gerektiği gibi geciktirsinler, oyunu en iyi hale getirsinler. Oyunun, zamanında Pokemon serisini oynamış ve izlemiş olan 25 - 30 yaş arası gençler tarafından yoğun ilgiyle karşılanacağını düşünüyoruz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun