Oyun 29 MART 2016 / 14:53

PlayStation 4 4K Ekim ayında gelebilir

PlayStation 4 VR üzerine çalışmalar yürüten Sony, oyunseverleri ters köşeye yatırabilir.

Son dönemde PlayStation 4 VR üzerine çalışmalar gerçekleştiren Sony, 4K sürümü için harekete geçmeye hazırlanıyor. PlayStation VR sürümünden önce gelecek olan 4K sürümünün bir bakıma VR için hazırlık niteliği taşıdığı ifade ediliyor. 

Microsoft'un geçtiğimiz aylarda Xbox One'ı "PC" platformuna benzer bir yapıya dönüştüreceği şeklinde açıklamalar yapmasının ardından Sony'den bu tarz bir hamle gelmesi çok da şaşırtıcı değil. Hali hazırda piyasada bulunan PlayStation 4'e göre işlemci ve grafik işlemci bakımından bir üst sınıfta yer alması beklenen yeni nesil 4K PlayStation, buna karşın oyun yelpazesi bakımından çok fazla farklılık getirmiyor. 

Konuyla ilgili daha detaylı bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz. 

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun