Oyun 07 ŞUBAT 2014 / 15:23

Oyunseverlere sayısal dergi çıktı

Wargaming bugün sayısal dergisi “Let’s Battle”ın çıkışını duyurdu. Derginin konusu tüm Wargaming projeleri, Wargaming oyunlarına dair haberler ve savaşlar tarihini kapsayacak ve dergi tüm akıllı telefon ve tabletlerden ücretsiz olarak edinilebilecek.
Wargaming uluslararası operasyonlar, servis uygulamaları direktörü Alexander Shilyaev: “Her zaman yarattığımız içerik ve projelerimiz hakkında oyuncularımızı bilgilendirebilmek için yeni yollar arıyoruz’’ dedi ve sözlerine şöyle devam etti; “Dijital dergi ile birlikte oyuncu topluluklarımıza her zamankinden daha kapsamlı bilgi sağlamak mümkün olacak. Yayınlarımız, teknoloji ve askeri alanlara merakı olan modern oyuncu nesillerinin ihtiyaçlarını giderecek ölçüde hazırlanacak.”
Sayısal derginin içeriğinde Wargaming takımının kilit isimleriyle, yapımcılarıyla ve diğer üyeleriyle röportajlar, oyuncuların oyun becerilerini daha fazla geliştirebilmesine yardımcı olacak interaktif kılavuzlar, savaş tarihi üzerine makaleler ve Wargaming’ten son çevrimiçi ve çevrimdışı etkinlikler yer alacak.

İlk sayıda neler var

Let’s Battle’ın ilk sayısında şehir haritalarında orta zırhlı tank kullanımı & taktik klavuzu, tank fonksiyonlarına detaylı bir bakış; World of Tanks: Xbox 360 ve yeni Japon tankları hakkında bilgiler, World of Tanks’in kurucularından biri olan Petr Bityukov ile röportaj, World of Warplanes’te üstünlük kurmanızı sağlayacak önemli ipuçları, MMO’su World of Warships hakkında özel detaylar, II. Dünya Savaşı dönemindeki iki önemli muharebenin, Kursk ve Filipin Deniz savaşının illüstrasyonlarla anlatılan öyküsü ve de askeri tarih, savaşlar ve oyunlar hakkındaki bilgiler yer alacak.

Let’s Battle Dijital Dergi’yi Apple Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
ETİKETLER : Wargaming
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun