Oyun 16 ARALIK 2013 / 14:39

Oyunlar, özelleştirdikçe derinleşiyor

Masalsı, efsanevi, fantastik ve bilim-kurgu kahramanların zaman ve mekan tanımayan çarpışmalarına sahne olacak yeni çevrimiçi çok oyunculu dövüş oyunu Lost Saga, Türk oyuncular için hazırlanıyor.

NEXON Avrupa’dan aksiyon oyunu sevenlere hızlı tempolu, oynanabilirliği yüksek ve eğlence dolu bir aksiyon-dövüş oyunu: Lost Saga. 100’den fazla sevimli ve fantastik karakter, 20 oyun haritası ve çeşitli oyun modlarıyla oyuncuları daha önce hiç görmedikleri derinlikte bir Free To Play oyun deneyimi bekliyor.
I.O. Entertainment tarafından geliştirilen ve WeMade Entertainment tarafından lisanslandırılan Lost Saga, Robin Hood’dan ninja savaşçılara kadar fantezi, bilim-kurgu ve popüler kültür gibi birçok farklı temaya sahip zengin bir karakter çeşitliliği sunuyor. Üstelik bu karakterlerle aynı anda 16 kişiye kadar çevrimiçi savaş partileri düzenlenebiliyor. 2014’ün başlarında kapalı beta testine hazırladığı Lost Saga, İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Lehçe ve Türkçe dillerinde oynanabilecek.
Lost Saga’daki tüm kahramanlar özelleştirilebiliyor. Böylece oyuncular oyun içinde ek para harcamadan keşfedebilecekleri şehir, doğa ve mistik temalı atmosferlerde kendilerine özel bir deneyim yaşayabiliyorlar.
Lost Saga’daki savaşlar birçok farklı boyutta ve türde gerçekleşiyor. Taç Kontrol modunda kahramanlar, takımlarının tacını rakip takımdan korumaya çalışırken Mahkum modunda rakip takımın oyuncularını savaş alanında rehin alabiliyorlar. Güç Taşı modu, oyuncuları güç taşlarını güvende tutarak yeteneklerini korumaya davet ediyor. Patron Baskını modu ise, rakiplerinin yok etmek zorunda olduğu, patron olarak seçilen bir kahramana üstün avantajlar sağlıyor. Lost Saga’da zırhlar ve silahların tümü özel yeteneklerle ilişkili ve savaşta sağ kalan oyuncular rakiplerinin zırh ve silahlarının yanı sıra yeteneklerini de ele geçirebiliyorlar. Yenilikçi bir karakter değiştirme sistemi sayesinde oyuncular savaş esnasında taktik değişikliği veya devasa kombine saldırılar için kahramanları arasında geçiş yapabiliyorlar. Binlerce yetenek kombinasyonu ve çeşidi ile Lost Saga, oyuncuları sürekli heyecanlandırırken çekici oyun tasarımı ve sezgisel kontrolleri ile tempoyu daima yüksek tutuyor.
ETİKETLER : LOST OF SAGA oyun
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun