Oyun 05 EYLÜL 2013 / 09:33

Oyuna geldik

5-8 Eylül tarihlerindeki Dijital oyun fuarı Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde ziyaretçilere kapılarını açtı. Fuarda oyun sektörüyle ilgili yenilikler ve gelişmeler var. Dijital oyun severler gelişmeleri hızla değerlendiriyor.

Xbox One çıkış tarihini açıkladı

Xbox One, 22 Kasım 2013 tarihinde ABD ve Avrupa’daki bazı ülkeler dahil olmak üzere 13 ülkede birden satışa sunulacak.
 Demolition Derby tanıtıldı

GRID 2 için gelecek olan ücretsiz DLC “Demolition Derby” DLC tamamen yıkım içerecek. ücretsiz olan bu eklentide arabaları birbirine çarptırıp parçalamaya çalışıyoruz. online olarak 12 kişi ile de oynayabileceksiniz. . Xbox 360, PS3 ve PC için çıkacak olan Demolition Derby, içerisinde yeni bir araç ve Detroit Demolition Derby Stadyum’unu içerecek.

Dragon Age: Inquisition'ın  görsel başarı

 Dragon Age serisinin devam oyunu Dragon Age: Inquisition  görsel büyük bir galeri yayınladı. Dragon Age Inquisition  görsel şölen havası yaratıyor. Geliştirici firma Bioware tasarımda  grafik motoru Frostbite 3 ile sağlamış. PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One platformlarında oynanabilecek oyunun çıkış tarihi açıklanmayan henüz açıklanmadı.

Pokémon fanlarına müjde; Pokémon Bank!

Nintendo tarafından duyurulan Pokémon Bank, Pokémon fanları için gerçekten önemli bir özellik Nintendo 3DS ve 2DS ile uyumlu olan uygulama sayesinde, beşinci ve altıncı nesilden sonra çıkan oyunlardaki pokémonlarınızı,Pokémon Bank’te her birine 30 pokémon koyabildiğiniz 100 adet kutuya sahip oluyorsunuz, yani toplamda 3,000 adet pokémon saklayabileceksiniz.

Nasus'un Q yeteneği

Üst koridorda sık sık gördüğümüz Nasus, Q yeteneğini çok ekili bir şekilde kullanıyor. Görmeye pek alışkın olmadığımız eşyalarını sırayla dizen “Kritik Nasus” rakiplerini yok ediyor. Bu da yetmezmiş gibi bir de Baron’u tek başına alıyor. İyi seyirler.

Karpow'un dönüşü Azzuro’ya

Elektronik sporlara gönül vermiş ve bu konuda sayısız başarılara imza atmış olan Karpow, bir senelik inaktiflik sürecinin ardından Azzuro ile e-spor’a geri döndü. Point Blank tarafında Ulusal Final’e gitmeye hak kazanan United Gamerz’ı bünyesine alarak iki takımla ulusal finale giden ilk takım olma özelliğini de elinde bulunduran Azzuro Ulusal Final’de başarıya ulaşabilecek mi

ESWC’de ödül 35.000$ 2003 yılından beri her sene kesintisiz olarak düzenlenen ESWC bu sene 10. yılını kutluyor. n yurt dışında oynayanı bir hayli fazla olan CS:GO’da olacak. CS:GO’da dağıtılacak toplam ödül ise 35.000$

ETİKETLER : gamex 2013
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun