Oyun 26 MAYIS 2016 / 15:39

Oyun severlere özel yeni bilgisayar portföyü

HP oyun severler için tasarlanan yeni OMEN by HP bilgisayar portföyünü duyurdu.

Portföyün içerisinde oyun severlerin çeşitli ihtiyaçlarına yönelik, farklı fiyatlarda seçenekler yer alacak. Yeni ürün portföyü oyun severlerin, ihtiyaç duydukları üstün deneyimini sunacak modellere sahip. HP, daha da iddialı performans arayan oyuncular içinse olağanüstü kişiselleştirme seçenekleri sunacak OMEN X platformunu kullanıma alacak.
 
HP OMEN oyun PC’lerinin yeni dalgası, oyun deneyimini en yüksek seviyeye çıkaracak özelliklere sahip olmanın yanında farklı bütçelere uygun fiyat aralığında dört modelden oluşuyor. OMEN dizüstü bilgisayarlar üstün performanslarının yanı sıra oyun deneyimini gerçekçi hale getiren tasarımlarıyla öne çıkıyorlar. 15.6” ve 17.3” diyagonal OMEN dizüstü bilgisayarlar Full HD ve 4K IPS ekran seçenekleriyle oyun deneyimini çarpıcı bir görsellikle zenginleştiriyorlar. Bang & Olufsen ve HP Audio Boost teknolojisinin çift hoparlörde uzmanlıkla sağladığı derinlik sayesinde ses efektleri de canlı ve net bir şekilde deneyimleniyor.
 
 OMEN Dizüstü bilgisayar: Güçlü donanım ve çarpıcı 4K2 ekran özelliklerine sahip 15.6” ve 17.3” diyagonal oyun dizüstü bilgisayarları kazanmaya düşkün oyunculara yönelik performans sunuyorlar.
OMEN Masaüstü Bilgisayar: Modern tasarımı, sıvı tabanlı soğutmalı Intel® Core™ işlemcileri3, NVIDIA GeForce GTX ve AMD Radeon™ ekran kartlarıyla birer performans canavarları olmalarının yanında HTC Vive’ı çalıştırmaya yönelik VR sertifikaları da bulunuyor. 
Ejderha kırmızısı arka aydınlatmalı klavye, klavye haznesi üzerinde OMEN markası ve siyah gölge örgülü bilgisayar kapağı gibi tasarım özellikleriyle öne çıkan OMEN dizüstü bilgisayarlar çift fan tasarımlarıyla ısınmaya meydan vermeyecek şekilde çalışırken üstün de performans sunuyorlar. 62 watt’lık pil cihazın ön bölümüne yerleştirildiği için cihaz verimli bir şekilde ısıyı dışarı taşıyarak performanstan ödün vermeyen bir ısı yönetimi sağlanıyor. 965M NVIDIA® GTX™ ekran kartı (belirli modellerde) ve 6’ncı nesil Intel® Core™ i7 dört çekirdekli işlemciler3 sayesinde oyun severler performans sorunuyla karşılaşmıyor.
 
15.6” diyagonal OMEN dizüstü bilgisayarın EMEA bölgesinde 3999 TL’den başlayan fiyatlarla satışta olması bekleniyor.
17.3” diyagonal OMEN dizüstü bilgisayarın EMEA bölgesinde 13 Haziran’dan itibaren 4499 TL’den avrodan başlayan fiyatlarla satışta olması bekleniyor.
OMEN masaüstü bilgisayarın 1 Temmuz’dan itibaren 5999 TL’den başlayan fiyatlarla satışta olması bekleniyor. 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun