Oyun 04 EYLÜL 2013 / 16:14

Ön ödemeli oyun kartı

Gamex 5-8 Eylül tarihlerinde Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde GameX fuarında Oyun dünyasının en dikkat çekici firmaları PaybyMe standında bir araya gelecekler.

Orta Doğu ve Amerika'da, kolay entegrasyon modeli, ödeme çözümlerindeki çeşitlilik ve esnek altyapısı sunan küresel bir ödeme sağlayıcısı olan PaybyMe fuardaki standında oyunseverler için tasarlanmış ödeme kartını tanıtacak.
Crytek, Wargaming.net, Perfect World, NTT Game, Gravity gibi dünyaca ünlü firmalar PaybyMe alanında en yeni ve popüler oyunlarıyla oyunseverlerle buluşacaklar. Oyunseverler World of Tanks, Neverwinter, Ragnarök Online gibi heyecan verici oyunları deneyebilecek ve sürpriz hediyeler kazanabilecekler.
PaybyMe alanının özel oyun bilgisayarları, MSI ve ARMA tarafından sağlanacak
ETİKETLER : paymyBe
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun