Oyun 14 AĞUSTOS 2014 / 16:00

NVIDIA ile Borderlands: The Pre-Sequel oyunculara ücretsiz

13 Ağustos 2014 tarihinden itibaren, NVIDIA GeForce GTX  TITAN, 780 Ti, 780 ve 770 masaüstü GPU’larını tercih edecek oyuncular, 2K ve Gearbox Software tarafından çıkarılan çok ödüllü Borderlands oyununun merakla beklenen yeni Borderlands: The Pre-Sequel bölümünü ücretsiz olarak elde edecekler.Orijinal Borderlands ile Borderlands 2 arasında yer alan Borderlands: The Pre-Sequel, oyunculara düşük yerçekimli ortamda yeni bir oyun deneyimi sunuyor.

Gearbox Software CEO ve başkanı Randy Pitchford konuyla ilgili, “Üst uçta yer alan bir NVIDIA GPU’nuz varsa, Borderlands: The Pre-Sequel size uyduları parçalayan cryo patlamalar ve buz parçacıkları ve her gördüğümde beni benden alan giysi ve sıvı simülasyonları gibi yüksek kaliteli ve yüksek performanslı donanım temelli özel efektler sunacak,” diyor.

Tablet ve konsolda da oynanacak

Borderlands: The Pre-Sequel'in,  NVIDIA SHIELD tablet veya taşınabilir oyun konsoluna da geleceği belirtiliyor.  NVIDIA Gamestream teknolojilerini kullanarak oyuncular ilk kez Claptrap oynayabilecek,  hatta GeForce Shadowplay ile atacakları her bir yumruğu canlı olarak yayınlayabilecek veya kaydedebilecekler.

Borderlands; The Pre-Sequel Kuzey Amerika’da 14 Ekim 2014’de dünyanın diğer bölgelerinde de 17 Ekim 2014’te piyasada olacak.. Borderlands: The Pre-Sequel ESRB tarafından henüz derecelendirilmedi.

Borderlands: The Pre-Sequel'in en son tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

ETİKETLER : Borderlands nvidia
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun